Profesjonalne usługi księgowe dla każdego budżetu.
 Pomożemy Ci lepiej zaplanować i zarządzać płynnością finansową Twojej Firmy.
 Certyfikowana księgowa zaproponuje Ci optymalną opcję rozliczeń z fiskusem.
 U nas możesz czuć się bezpiecznie, oszczędzać czas i pieniądze.
 Przekonaj się, jak może się rozwinąć Twój biznes!
Napisz do nas
Email 1:
Selectajd@gmail.com
 
Email 2:
info@selecta.net.pl

Dla Mikroprzedsiębiorstw

Przedsiębiorcy otrzymają od nas wsparcie we wszystkich decyzjach wymagających wiedzy certyfikowanego księgowego oraz dostęp do własnych dokumentów księgowych zgromadzonych na naszym serwerze. Oprócz rutynowego prowadzenia księgowości firmy oferujemy szereg bardzo przydatnych powiadamiaczy – mailowych lub sms-em –np. o terminie i kwocie zapłaty podatków, składek ZUS czy innych zobowiązań, o spotkaniu z księgową w celu przekazania dokumentów ,oraz innych – ustalonych z klientem.

Preferujemy elektroniczną wymianę dokumentów za pomocą naszej strony www, jednak – jeśli jest taka potrzeba – dojeżdżamy do siedziby firmy klienta po dokumenty.

Dla Wspólnot Mieszkaniowych

Wspólnoty Mieszkaniowe – dla każdego właściciela oferujemy dostęp do e-kartoteki oraz zapisów w module „liczniki”. Oferujemy szereg powiadomień np. o aktualnym saldzie przy każdorazowej jego zmianie, o terminie płatności czynszu, czy zebraniu Wspólnoty.

Dla członków Zarządu – zapewniamy dostęp on-line do całej dokumentacji księgowej Wspólnoty oraz narzędzie do komunikacji z mieszkańcami za pomocą „internetowej tablicy ogłoszeń” oraz bardzo praktyczny moduł do przeprowadzania głosowań on-line.