Profesjonalne usługi księgowe dla każdego budżetu.
 Pomożemy Ci lepiej zaplanować i zarządzać płynnością finansową Twojej Firmy.
 Certyfikowana księgowa zaproponuje Ci optymalną opcję rozliczeń z fiskusem.
 U nas możesz czuć się bezpiecznie, oszczędzać czas i pieniądze.
 Przekonaj się, jak może się rozwinąć Twój biznes!
Napisz do nas
Email 1:
Selectajd@gmail.com
 
Email 2:
info@selecta.net.pl

Firma „Select@” jest nową firmą księgową. Budują ją ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w księgowości jak i branży obsługi nieruchomości. 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Wspólnot Mieszkaniowych pragnących samodzielnie zarządzać swoją własnością jak i do nowo powstałych lub działających już na rynku firm z sektora mikroprzedsiębiorstw. Nasz praca opiera się na wykorzystaniu najnowszych technik internetowych, udostępnianiu informacji o sytuacji podmiotu drogą on-line, ułatwianiu przepływu informacji za pośrednictwem strony www, poczty elektronicznej i telefonu. 

Nie unikamy jednocześnie klasycznych form współdziałania. Zasady wzajemnej współpracy opieramy na preferencjach klienta. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne specjalistyczne programy komputerowe stwarzające możliwość dostępu on-line do danych ich właścicielom. 

Preferujemy elektroniczną wymianę dokumentów za pomocą naszej strony www, jednak – jeśli jest taka potrzeba – dojeżdżamy do siedziby firmy klienta po dokumenty. Szczegółowe informacje dotyczące oferty, zakresu obsługi jak i cen znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach naszej strony. 

W przypadku pytań – zapraszamy do skorzystania z okienka „ napisz do nas”. Na pewno odpowiemy mailowo lub oddzwonimy. 

Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie i życzliwie. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy! 

Szczegółowy zakres usług i cenę reguluje umowa.

                      

Wspólnoty  Mieszkaniowe 


Dla każdego właściciela  oferujemy dostęp do e-kartoteki oraz zapisów w module „liczniki”. Oferujemy szereg powiadomień np. o aktualnym saldzie przy każdorazowej jego zmianie, o terminie płatności czynszu, czy zebraniu Wspólnoty.

Dla członków Zarządu –  zapewniamy dostęp on-line do całej dokumentacji księgowej Wspólnotyoraz narzędzie do komunikacji z mieszkańcami za pomocą „internetowej tablicy ogłoszeń” oraz bardzo praktyczny moduł  do przeprowadzania głosowań on-line.Przedsiębiorcy 


Otrzymają od nas wsparcie we wszystkich decyzjach wymagających wiedzy certyfikowanego ksiegowego oraz dostęp do własnych dokumentów księgowych zgromadzonychna naszym serwerze. Oprócz rutynowego prowadzenia księgowości firmy oferujemy szereg bardzo przydatnych powiadamiaczy – mailowych lub sms-em –np. o terminie i kwocie zapłaty podatków, składek ZUS czy innych zobowiązań, o spotkaniu z księgową w celu przekazania dokumentów ,oraz innych – ustalonych z klientem.